Skal vitage en snak?

Udfyld formularen og så kontakter vi dig hurtigst muligt.
Contact Form
Adresse
Skomø A / S
Julius Kajus Vej 1
DK-8400, Ebeltoft

CVR: 11801978
Åbningstider
Mandag – Torsdag
Kl. 8:00 – 16:00
Fredag
Kl. 8:00 – 15:00
Salg
Mads Schønfeld
Key Account Manager - Industri
22 30 00 03
mads@skomo.dk
Philip Bahn
Key Account Manager - Auto og real estate - Sjælland
22 32 00 03
philip@skomo.dk
Camilla Lund
Intern salg
86 34 34 44
camilla@skomo.dk
Jane Lange
Intern salg
86 34 34 44
jane@skomo.dk
Michael Hansen
Intern salg
86 34 34 44
michael@skomo.dk
Grafisk / Marketing
Jimmy Teglhus
Daglig leder
86 34 34 44
jimmy@skomo.dk
Lena Frandsen
Grafiker
86 34 34 44
lena@skomo.dk
Produktion
Steffen Rasmussen
Produktionschef
86 34 34 44
produktion@skomo.dk
Økonomi
Lene Jensen
Økonomiansvarlig
87 52 19 75
lene@skomo.dk
Ledelse
Sine Bielefeldt
Administrerende direktør
31 95 73 37
sine@skomo.dk
Michael Gaunø
Salgs- & marketingdirektør
22 50 00 03
mg@skomo.dk
© 2024, Skomø A/S
usercartphone-handsetmagnifiercrossmenu